+90 252-656-2600

Sosyal Medyada Biz}

Başkan Sağır; “Bu Bir Sevda İşi”

Başkan Sağır; “Bu Bir Sevda İşi”

Seydikemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Harun Sağır ve ekibi Odanın ve esnaflarının işlerinin yanı sıra esnafları iş yerlerinde gerektiğinde evlerinde ziyaretler yapmaya devam ediyor.

Üye sayısının 1150 civarı olması ve muhasebe bürosunda 500’e yakın esnafın basit usul muhasebe işlemlerinin yapılması bakımından Seydikemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odası oldukça yoğun bir çalışma sergiliyor. Yoğun çalışma sergilenen esnaf odasında, oda başkanı Harun Sağır’ın esnafların tüm işlemleriyle tek tek ilgilenmesi ve almış olduğu sorumluluğu mesai saati gözetmeksizin yerine getirmesi takdirle karşılanıyor. Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’ın çalışmaları hem esnaflar hem de ilçedeki diğer vatandaşlar tarafından övgüyle söz edilmesine vesile oluyor.

Esnaflar ve vatandaşlar tarafından takdir edildiğini ve bu konuda düşüncelerini sorduğumuz Seydikemer Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Her zaman dediğimiz gibi ne ilçemizin genişliği ne de iş yoğunluğunu bahane etmek benim fıtratımda yok. Esnaflarımız bize 2014 yılında arkadaşlarımız ile birlikte büyük bir sorumluluk yükledi. Bizlerde verilen bu görevi özveri, gayret ve azimle yürütmeye çalışıyoruz. Alnımızın akıyla görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Bizler bu göreve gelirken makam mevki hevesi ile gelmedik bu bir sevda işi. Allaha hamd olsun bu gün görüyoruz ki esnafımız nişanında, düğününde en mutlu günlerinde bizlerle birlikte olmak istiyor. Onların hem neşelerine hem de hüzünlerine ortak oluyoruz. Sonuç olarak şunu belirtmek isterim. ‘Arpa ekip buğday biçilmiyor ne ekersen onu biçersin, Harmanda ter döktüysen sofrada yer alırsın’ Esnaflarımızın sevgilerine layık olmaya onlara mahcup olmamaya devam edeceğiz.”dedi.

03 Kasım 2017
340 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN