+90 252-656-2600

Sosyal Medyada Biz}

BAŞKANIMIZDAN VATANDAŞA ÇAĞRI

BAŞKANIMIZDAN VATANDAŞA ÇAĞRI

Yayla Kınık Mahallesinde yapılan değirmen açılışında konuşan Oda Başkanımız vatandaşlara hitaben “ ilçemiz esnafına sahip çıkalım. Bakın güzel bir tesis yapılmış masraf edilmiş, eski usulünde imal edilecek. Alışverişlerinizde ilçemiz esnafını tercih edin. Gece gündüz bir ihtiyacımız olsa onlardan yardım alabiliriz. Karnımız aç desek bize sofralarını açarlar, paramız yok desek sonra ver derler, dedi.”

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Harun Sağır kurdelesini kestiği değirmen açılışında kısa bir konuşma yaparak “ yerli esnafa sahip çıkalım” dedi. Yayla Kınık mahallesinde yapılan değirmen açılışında konuşan Oda Başkanımız vatandaşlara hitaben “ ilçemiz esnafına sahip çıkalım. Bakın güzel bir tesis yapılmış masraf edilmiş, eski usulünde imal edilecek. Alışverişlerinizde ilçemiz esnafını tercih edin. Gece gündüz bir ihtiyacımız olsa onlardan yardım alabiliriz. Karnımız aç desek bize sofralarını açarlar, paramız yok desek sonra ver derler. Marketlerden ekmek alırken kendi fırınlarımızın ekmeğini tercih edelim, fırından ekmek alırken değirmenlerimizin unu mu diye soralım. Komşu ilçelerimizden ekmek diğer illerden un alıyoruz. Tanımadığımız kişilere para kazandıracağımıza kendi esnafımıza kazandıralım. Onlar kazansın ki yine ilçemizde harcasınlar dedi.”

Yayla Kınık’ ta açılan Hasun fabrikası:  Kepekli taş değirmen unu olarak yıkama temizleme bölümü ayrı, öğütme ve paketleme bölümü bağımsız, hijyen kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir.

29 Ağustos 2017
267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN