+90 252-656-2600

Sosyal Medyada Biz}

BİRLİK BAŞKANI AYYILDIZ İLK TEŞEKKÜR ZİYARETİNİ SEYDİKEMER’E YAPTI

BİRLİK BAŞKANI AYYILDIZ İLK TEŞEKKÜR ZİYARETİNİ SEYDİKEMER’E YAPTI

Muğla ilinin en büyük meslek kuruluşu olarak, yaklaşık 40 bin esnafın temsil edildiği esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız 6 Mayıs tarihinde yapılan ve iki adayın yarıştığı seçim sonrası oda başkanları ve yönetim kurulları tarafından güven tazeleyerek tekrar birlik başkanlığına seçildi. Seydikemer esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Harun Sağır’da Muğla Esnaf ve sanatkarlar odaları birliği disiplin kurulu başkanlığına seçildi.

Ulaştırma odası başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu ve Esnaf odası başkanı Harun Sağır tarafından açık destek verilen Başkan Ayyıldız ilk teşekkür ziyaretini Seydikemer’e yaptı. İlk olarak ilçemize yeni bir yüz ve imaj getirerek açılan GURME AKTAR DİYARI adlı iş yeri açılışına katılan Başkan Ayyıldız başkan vekili Hüsamettin Karaşahin ve Esnaf odası başkanı Harun Sağır ile birlikte ilçe kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Belediye başkanı Yakup Otgöz’ü makamlarında ziyaret etti.

ZİRAAT ODASI ZİYARETİ

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Başkan Vekili Hüsamettin Karaşahin, Ulaştırma Odası Başkanı Mehmet Çakıroğlu ve Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır ile birlikte, Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş’ü de ziyaret ederek odanın çalışmaları hakkında bilgi alarak, Muğla’nın en büyük tarımının yapıldığı ilçe olarak odanın çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İlçe de bulunan bu üç odanın uyumu birlik ve beraberliğinin Seydikemer’in kalkınması ve gelişmesinde örnek olduğu dile getirilen ziyarette odaya ait Zirotar tarım market ’de gezilerek, Ziraat odası Başkanı Muhsin Gümüş’e teşekkür edildi.

 

ULAŞTIRMA ODASINI ZİYARET ETTİ

Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu’na verdiği açık destekten dolayı teşekkür eden Ayyıldız; Göstermiş olduğunuz vefa örneği ve birlik beraberliğinizden dolayı şahsınız da tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi. Başkan Çakıroğlu ise’ kuruluşumuzdan bu yana odamıza vermiş olduğunuz destekler için tüm esnaflarım adına asıl bizler teşekkür ediyoruz dedi.

 

 

ARSAYI İNCELEDİ

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır ve yönetiminin Seydikemer esnafına kazandırmış olduğu arsaya da bakan Başkan Ayyıldız ulaşımı ve mevkisi açısından gerçekten iyi düşünülmüş bir yer Harun başkan ve ekibini kutluyorum, Odalarına eser kazandıran yönetimler maalesef Ülkemizde çok az esnafımızda zaten yapılan seçimde güvendiği kişilere görev verir dedi.

 

SANAYİ ESNAFININ ÇAYINI İÇTİ

Esnaf odaları birliği başkanı Ayyıldız odaya kazandırılmış olan arsanın hemen yanında bulunan ve ilçenin en büyük ve gelişmekte olan Gerişburnu sanayi esnafını Oda Başkanı Harun Sağır ile birlikte ziyaret ederek, yanı başınıza gelmişken sizlerin de bir çayınızı içelim dedik. Sizlerin adına Harun başkan ve ekibine teşekkür ediyorum çok iyi bir mevkiden sizlere ve odanıza arsa kazandırmışlar. İnşallah sizlerin de desteğiyle ödemesi biter bitmez hep birlikte hizmet binanızın da temelini atarız. Birlik ve beraberliğinizi bozmadan sizler odanıza odanız da sizlere sahip çıkmaya devam ettiğiniz sürece başarılamayacak hiçbir şey yoktur ’dedi.

 

ESNAF ODASI ZİYARETİ

Ziyaretlerin son durağı olarak Esnaf ve Sanatkârlar Odasını Başkan Vekili Hüsamettin Karaşahin ile birlikte Ziyaret eden Başkan Ayyıldız, genel kurulda vermiş olduğunuz açık destek, göstermiş olduğunuz güven ve vefaya teşekkür ederim. Benim yanımda Seydikemer’in ayrı bir önemi ve değeri var, biz sizler ile bir bütünüz bir ve beraberiz, Allah bu birlikteliğimiz inşallah bozmaz dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren oda başkanı Sağır’ Birlik Başkanımız Şükrü Ayyıldız ve Başkan vekilimiz Hüsamettin Karaşahin e ilçemize ve odamıza yapmış olduğu ziyaretleri için teşekkür ederiz. Başkanım teşekkür ziyareti için gelse de, bizler Seydikemer li esnaflar olarak ona vefa borcumuz çoktur, başkanım için Marmaris neyse Seydikemer de öyledir biz bunu biliyoruz. Bizleri ziyaretleri ile onurlandırdı kendisine tüm esnaflarımız adına teşekkür ediyorum dedi.

 

10 Ağustos 2018
429 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN