+90 252-656-2600

Sosyal Medyada Biz}

Oda Başkanlarından İŞKUR Müdürüne Ziyaret…

Oda Başkanlarından İŞKUR Müdürüne Ziyaret…

iş kur ziyaret

Seydikemer İlçesinin Oda Başkanları Fethiye İŞKUR Müdürü Mustafa Karakan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak devletin İŞKUR üzerinden sağladığı imkânlar konusunda bilgiler aldılar.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı M. Hadi Çakıroğlu ve Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, Fethiye İş Kur Müdürü Mustafa Karakan’ı makamında ziyaret ederek grevinde başarılar dilediler. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında oda başkanları adına kısa bilgi veren Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, “Uzun zamandan bu yana İŞKUR Müdürümüz Mustafa Karakan’ı ziyaret etmek istiyorduk. Ama kısmet bugüne imiş. İŞKUR Müdürlüğü günümüzde işçi ve işveren adına önemli bir kurumdur. Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odasına bizde iki çalışanımızı İş Kur aracılığı ile aldık. Ziyaretimiz esnasında müdürümüz ile görüş alış verişinde bulunduk ve devletin iş kur üzerinden sağladığı imkânlar konusunda bilgiler aldık, kendisinin başarısı bizim gururumuz olur” dedi.

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı M. Hadi Çakıroğlu ve Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Fethiye İş Kur Müdürü Mustafa Karakan,” Seydikemer İlçemizin oda başkanlarına son zamanlarda kurumumuzdaki yeni çalışmalar hakkında bilgiler aktardım. Önümüzdeki günlerde bende kendilerini makamlarında ziyaret ederek oda ve üyelerine nasıl katkı sağlayabiliriz konularını görüşeceğiz” dedi.

14 Şubat 2017
432 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN