+90 252-656-2600

Sosyal Medyada Biz}

SGK İl Müdüründen Başkan Sağır’a Teşekkür Ziyareti

SGK İl Müdüründen Başkan Sağır’a Teşekkür Ziyareti

sgk il müdürü ziyareti

Sosyal Güvenlik il Müdürü Ahmet Ekecan ve il müdür yardımcısı Özkan Arslan Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’a ilçe hizmet merkezi müdürlüğünün açılması için verdiği destekten dolayı teşekkür ziyareti yaptı.

İl müdürü Ahmet Ekecan” Seydikemer ilçemize açılan hizmet merkezi için destek veren başkanımıza teşekkür etmeye geldik. Şu anda hizmet vermeye başladık ufak tefek aksaklıklar olabilir onlarda en kısa sürede giderilir. Seydikemer ilçemize hayırlı uğurlu olsun, Harun başkanıma da verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Harun Sağır “Nazik ziyaretleri için Müdürüme teşekkür ediyorum. Bizler de, esnafımızın halkımızın ilçesinde hizmet alması işlerini aksatmaması için destek olduk. Yaklaşık 15 bin sigortalı söz konusu ve bu insanlarımızın işlemleri artık buradan yapılacak, dolayısıyla esnaflarımıza da katkısı olacak. Bizlerde Seydikemer esnafının temsilcisi olarak kurumun açılması için destek olduk. Yapılan hizmetlere desteğimiz esnaflarımız için halkımız için müdürüme nazik ziyareti için teşekkür ediyorum. ”dedi.

14 Şubat 2017
375 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN