+90 252-656-2600

Sosyal Medyada Biz}

VALİ CİVELEK’TEN BAŞKANIMIZA TEBRİK

VALİ CİVELEK’TEN BAŞKANIMIZA TEBRİK

Muğla Valisi Esengül Civelek Seydikemer ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Harun Sağır’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek tebrik etti. Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri Civelek’i karşılarken, odanın kuruluş aşamasından günümüze kadar yapılan hizmetlerle ilgili brifing verildi.

Başkanımız Civelek’ten Meslek Lisesi İstedi

Vali Esengül Civelek Seydikemer ekonomisi hakkında başkanımızdan kısa bir brifing aldı. Oda Başkanımız Sağır,  “odamızı ilk ziyaret eden vali olarak sizlere Esnaflarımız adına teşekkür ediyorum. İlçemiz yeni ancak belediyemiz başta olmak üzere tüm odalar ve kurumlar bir seferberlik içinde. Organize sanayi bölgemizle ilgili resmi süreç başlamış durumda. Esnaflarımızın en büyük sıkıntısı çırak bulamamak. İşletmelerin ise kalifiye elemen sıkıntısı var bunun için ilçemize mesleki teknik lise yapılması çok elzemdir. Seydikemer ’den meslek lisesi için dışarıya giden ve staj gören öğrencilerimiz hem barınma hem de sosyal ihtiyaçları için ailelerinden uzak kalmaktalar. Bu da sosyal sorunlar ortaya çıkarabilmekte.” Dedi.

Vali Civelek 40 yıldır Görmediği Akrabasını Seydikemer de buldu

Başkanımız tarafından, vali Civelek görevleri nedeniyle yaklaşık kırk yıldır görüşemediği akrabası ressam heykeltıraş Alirıza Başarır sürpriziyle karşılaştı. Oda başkanımız, Başarır tarafından Likya uygarlığına ait oda binası içerisi ve dışarısındaki eserleri vali Civelek’e tanıttı. Eserlerin Başkanımız Harun Sağır’ın vizyonel bakışıyla alakalı olduğunu dile getiren vali Civelek sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu dile getirdi. Civelek, “yoğun çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonra birlikte çalışacağız ve yöremize güzellikler katacağız. ”dedi.

29 Ağustos 2017
414 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN